Kliknij i zapisz się on-line na szkolenie
Kliknij i pobierz artykuł PDF!
stomatologia estetyczna
Gaginety

Współczesne podejście do piękna łączy w sobie wiele dziedzin medycyny i wymaga zintegrowanego, interdyscyplinarnego podejścia. Charakterystyczne dla naszych czasów poszukiwanie piękna umożliwiło rozwój stomatologii kosmetycznej oraz stworzenie nowych metod i technik zapewniających osiągniecie niezmiennie pięknego uśmiechu. Piękno naszej twarzy jest ścisłe związane z uśmiechem. Coraz więcej osób zwraca się do swoich dentystów z prośba o poprawę swojego wyglądu oczekując, aby estetycznie doskonały uśmiech promieniał na ich twarzach.

Każdy profesjonalnie przeszkolony stomatolog jest w stanie przy użyciu nowoczesnych, bezinwazyjnych i bezpiecznych metod istotnie poprawić wygląd zewnętrzny twarzy swojego pacjenta. Pierwsza wizyta to czas na zapoznanie się, wysłuchanie pacjenta i poznanie jego oczekiwań. To cenna okazja do natychmiastowego nawiązania trwałej relacji opartej na zaufaniu.

Dr Ezio Costa
Prezes POIESIS

 

"Zmieniamy oblicze polskiej stomatologii,
czyli kolejny jubileusz marki Stomygen"

Stomatologia kosmetyczna jest o krok do przodu:

Oprócz spełniania wymagań funkcjonalnych i estetycznych stomatologia kosmetyczna koncentruje się na kwestii estetyki twarzy i samopoczucia pacjenta